Sander Stokke til Rosenborg

Sander Stokke til Rosenborg

Forsiden / Nyheter /

2007-modellen Sander Stokke har signert for RBK og går inn som målvakt i klubbens akademi.

Sander har vært tilknyttet vårt A-lag i flere sesonger allerede tross sin unge alder. (16 år for snau måned siden). Han sto regelmessig på A-laget i vinterens treningskamper og har videre en rekke kamper i 4.div for Blink2.

Daglig leder i Stjørdals-Blink Fotball, Kevin Ingebrigtsen, uttaler:

-Når RBK er på banen, føler vi er det er en riktig og god mulighet for Sander, selv om vi gjerne skulle beholdt ham i vår klubb. Samtidig er vi klar over at RBKs sportslige apparatet er større og i bedre stand til å gi Sander den kontinuerlige personlige oppfølgingen i treningshverdagen.

-Dørene her på M.U.S Stadion Sandskogan vil alltid være åpne for Sander. Vi ønsker ham all mulig lykke til i RBKs akademi, sier Ingebrigtsen.

ANNONSE

logo-squ
E-post: post@blinkfotball.no      Telefon: 46902020      Kontakt oss

Ta kontakt dersom det er noe du lurer på

Ansvarlig redaktør: Knut Erlend Jegersen