Trenerveileder; Bjarne Kristoffersen!

Trenerveileder; Bjarne Kristoffersen!

Forsiden / Nyheter /

En klubbmann med virkelig stor K – vår mangeårige A-lagskaptein og senere trener fra miniputt til medtrener i OBOS-ligaen for A-laget i egen klubb, hedersmannen Bjarne Kristoffersen, har takket ja til oppgaven som trenerveileder i Stjørdals-Blink Fotball.

Det er sportslig leder Martin Danielsen som har «kapret» 1969-modellen til ny tjeneste for Stjørdals-Blink Fotball. Bjarne har også tidligere hatt oppgaver i sportslig utvalg.

– Jeg er veldig fornøyd med at Bjarne takket ja til utfordringen som trenerveileder i Stjørdals-Blink. Hans kompetanse er allerede blitt brukt blant klubbens trenere i de yngre årsklassene. Jeg er sikker på at Bjarne kommer til å støtte opp det gode arbeidet som allerede gjøres på treningsfeltet blant lagene i klubben vår, uttaler Danielsen.

Vi tar med et foto fra arkivet: Bjarne K vs RBKs Robert Boateng i 2000;

ANNONSE

logo-squ
E-post: post@blinkfotball.no      Telefon: 46902020      Kontakt oss

Ta kontakt dersom det er noe du lurer på

Ansvarlig redaktør: Knut Erlend Jegersen