Felles keepertrening

Felles keepertrening

Forsiden / Nyheter /

Kristi Himmelfartsdag var det keepertrening for flere årstrinn i vår klubb. Det var gutter tilhørende G11, G12 og G13 som var med på denne treningen, totalt 9 stk.

– Dette er et viktig tilbud til våre spillere som ønsker å utvikle seg som keeper. Jeg vet at det har vært etterspurt av flere, og det er derfor meget gledelig at vi får det i gang, sier sportslig leder Martin Danielsen.

– Vi er så heldige at vi har Magnus Grendal i klubben som brenner for faget og har tid til å holde keepertreninger, så det er en enorm ressurs som vi må bruke på en fornuftig måte slik at det kommer klubben, lagene og spillerne til gode!

– Dette var den første av flere keepertreninger i regi av Stjørdals-Blink Fotball, og vi har allerede gjort oss noen erfaringer etter å ha evaluert dagens trening. Vi kommer til å gjøre noen justeringer som gjør at treningene fremover vil gi mer individuelle tilbakemeldinger og læring til spillerne, fortsetter Danielsen og konkluderer;

– Dette er bare starten!

ANNONSE

logo-squ
E-post: post@blinkfotball.no      Telefon: 46902020      Kontakt oss

Ta kontakt dersom det er noe du lurer på

Ansvarlig redaktør: Knut Erlend Jegersen